Image Alt

Autorka

Slide g f BIOGRAFIA Kinga Langley Dziennikarz, pedagog i mecenas zdrowia. Facylitator psychosomatycznej terapii Recall Healing oraz międzynarodowy konsultant Totalnej Biologii. Tytuł magistra zarządzania uzyskała na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu pedagogiki na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Fascynuje się promocją zdrowia oraz tematyką Quantum Healing Hypnosis Technique, której jest licencjonowanym praktykiem. Przez ostatnie 5 lat mieszkała na Florydzie. Niedawno przeprowadziła się z powrotem do Edynburga, gdzie mieszkała wcześniej przez 11 lat i którego przedmieścia stały się inspiracją do napisania książki dla młodych czytelników „Harper i zagubiona wiedza”. Miłośniczka jogi
i ekologicznego jedzenia. Żarliwie dba o przyrodę i jej zasoby. Ratowała żółwie na florydzkich plażach oraz wspierała akcje sprzątania oceanów. Aktywnie nurkuje podczas wypraw do odległych zakątków. Gdyby przyznawano Oscary za realizację marzeń, odebrałaby statuetki w prawie wszystkich kategoriach.
W niedalekich planach ma podróż dookoła świata z mężem i córeczką.
f

Kinga Langley

Dziennikarka, pedagog i mecenas kultury. Facylitator psychosomotycznej terapii Recall Healing. Tytuł magistra zarządzania uzyskała na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu pedagogiki na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Przez ostatnie 5 lat mieszkała na Florydzie. Niedawno przeprowadziła się z powrotem do Edynburga, gdzie mieszkała wcześniej przez 11 lat i którego przedmieścia stały się inspiracją do napisania książki dla młodych czytelników „Harper i zagubiona wiedza”. Fascynuje się promocją zdrowia oraz tematyką Quantum Healing Hypnosis Technique, której jest licencjonowanym praktykiem. Mama dwudziestotrzyletniego Robina i pięcioletniej Lily. Szczęśliwa żona Spencera, który przez 28 lat pełnił służbę w amerykańskiej straży pożarnej. Miłośniczka jogi i ekologicznego jedzenia. Żarliwie dba o przyrodę i jej zasoby. Ratowała żółwie na florydzkich plażach oraz wspierała akcje sprzątania oceanów. Aktywnie nurkuje podczas wypraw do odległych zakątków. Gdyby przyznawano Oscary za realizację marzeń, odebrałaby statuetki w prawie wszystkich kategoriach. W niedalekich planach ma podróż dookoła świata z mężem i córeczką.

ASUEDA

FROGMOUTH

Otrzymaj darmowy fragment książki

„Harper i zagubiona wiedza” to klucz z alchemicznego złota, który otwiera nawet najbardziej zardzewiałe zamki w drzwiach do potęgi naszego umysłu. Wpisz swój adres e-mail i otrzymaj bezpłatny dostęp do I rozdziału książki.

f
1942 Amsterdam Ave NY (212) 862-3680 chapterone@qodeinteractive.com
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Free shipping
for orders over 50%