Harper i zagubiona wiedza

Spotkanie w Przedszkolu nr 9 w Tomaszowie Maz.

W ostatni dzień października nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość, pisarka, pani Kinga Langley, autorka książki “Harper i zagubiona wiedza”.

„Harper i zagubiona wiedza” to pełna przygód opowieść o trzynastoletniej dziewczynie, która za sprawą zagadkowego wehikułu zostaje przemieniona w złotego orła i przenosi się do Świata Ptaków. W tej krainie legendy przeplatają się z prawdą, rzeczy magiczne mogą okazać się realne, a tajemnice zatopionej Atlantydy co rusz wypływają na powierzchnię oceanu wiedzy. Dzięki sile umysłu można tu przenosić ciężkie głazy i porozumiewać się telepatycznie. Latające kufry służą cennymi radami, a największymi wrogami bohaterów są ich wewnętrzne blokady i strach.

Przedszkolaki dowiedziały się co skłoniło autorkę do napisanie powieści. Kinga Langley skierowała również do dzieci  szczególny przekaz, aby nie bali się marzyć, by zawsze powracali i pamiętali o swoich marzeniach z dzieciństwa oraz dążyli do ich realizacji. Na zakończenie spotkania dzieci miały okazję zakupić książkę i otrzymać autograf wraz z dedykacją autorki. Pisarka zdradziła również, że ma już pomysł na kolejną część o przygodach Harper.

 

Żródło: Strona Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Tomaszowie Maz.

f
1942 Amsterdam Ave NY (212) 862-3680 chapterone@qodeinteractive.com
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Free shipping
for orders over 50%