Harper i zagubiona wiedza

Spotkanie z Szkole Podstawowej nr 6 w Tomaszowie Maz.

W ostatnim dniu października odbyło się w naszej szkole spotkanie autorskie z pisarką Kingą Langley. Pani Kinga opowiedziała uczniom klas III i IV o swojej książce „Harper i zagubiona wiedza”, która ze wszystkich stworzonych przez nią dzieł jest jej sercu najbliższa.

„Harper i zagubiona wiedza” to pełna przygód opowieść o trzynastoletniej dziewczynie, która za sprawą zagadkowego wehikułu zostaje przemieniona w złotego orła i przenosi się do Świata Ptaków. W tej krainie legendy przeplatają się z prawdą, rzeczy magiczne mogą okazać się realne, a tajemnice zatopionej Atlantydy co rusz wypływają na powierzchnię oceanu wiedzy. Dzięki sile umysłu można tu przenosić ciężkie głazy i porozumiewać się telepatycznie. Latające kufry służą cennymi radami, a największymi wrogami bohaterów są ich wewnętrzne blokady i strach.

Uczniowie dowiedzieli się nie tylko o tym co skłoniło autorkę do napisania powieści, ale też o tym jakie kroki zdecydowała się podjąć, aby jej życie stało się spełnione i satysfakcjonujące. Pisarka starała się przekonać młodych czytelników, aby nie bali się spełniać marzenia. Uczniowie słuchali opowieści z ogromnym zainteresowaniem, a na koniec spotkania zasypali panią Kingę lawiną pytań.

Bardzo dziękujemy pani Kindze za inspirujące spotkanie. Dziękujemy również firmie Grabex, której właściciel pan Paweł Grabek ufundował dla naszej placówki aż 20 sztuk powieści „Harper i zagubiona wiedza”.

 

Źródło: https://sp6tomaszow.wikom.pl/wpis/spotkanie-autorskie-z-kinga-langley

f
1942 Amsterdam Ave NY (212) 862-3680 chapterone@qodeinteractive.com
[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]
Free shipping
for orders over 50%